CO JE MATCHA TEA?

MATCHA TEA JE 100% ZELENÝ ČAJ ROZEMLETÝ NA JEMNÝ PRÁŠEK.

Při výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se žádná barviva, přísady ani konzervační látky. Když pijete čaj konzumujete celý čajový lístek. Receptura vznikla před více než 800 lety. Z počátku byl užíván buddhistickými mistry a samuraji.  Teprve v nedávné době se začal konzumovat v Evropě.                                                                                                                                                

PROČ JE MATCHA TAK  ZELENÝ?

Trik spočívá v tom, že 4 týdny před sklizní pole úplně zastíní. Čajovník v téměř úplné tmě konpenzuje nedostatek světla intenzivní produkcí chlorofylu a tím je bohatší na aminokyseliny. Ptoto ta skvělá smaragdově zelená barva.

PROČ JE MATCHA TEA VYJÍMEČNÝ?

VĚDĚLI JSTE, ŽE AŽ 4 x URYCHLÍ PROCES HUBNUTÍ?

Matcha podporuje schopnost spalovat tuky až 4 x rychleji než za normálního stavu.Obsahuje jedinečnou skupinu antioxidantů, které jsou známé jako katechiny. Až 60% z těchto antioxidantů tvoří EGCG. tento katechin podporuje zrychlení metabolismu. Dopuručená dávka pro rychlejší spalování  4g denně,  tedy dva nápoje. Navíc samotný Matcha neobsahuje žádný cukr. Pomáhá snížit hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Na glykemickém indexu dosahuje nulové hodnoty.

JAK MATCHA TEA PŮSOBÍ ?

Pouze jedna porce čaje Matcha má stejné nutriční hodnoty jako 10 šálků zeleného čaje.U běžných čajů nelze využít veškeré zdraví prospěšné vlastnosti, které čajovník nabízí.

Dvě porce denně zajistí dostatečný přísun antioxidantů, které tělo potřebuje.Pro zvýšení potenciálu antioxidantů, vyzkoušejte smíchat Matcha s pár kapkami citronu, nebo limetkové štávy.

Matcha pomáhá uklidnit mysl, zvyšuje pamět a zlepšuje náladu. To vše díky tomu, že je bohatý na ojedinělou aminokiselinu L-theanin.

NÁPOJ MATCHA TEA SE DOPORUČUJE PÍT PO CVIČENÍ

VE STUDIU FLABÉLOS VÁM PŘIPRAVÍME TRADIČNÍ NÁPOJ NAMÍCHANÝ MODERNÍM ZPŮSOBEM

MATCHA TEA JE SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST - PŘIJDTE OCHUTNAT

40 Kč