CO JE PŘÍSTROJ VACUTHERM?

JEDNÁ SE O REVOLUČNÍ TECHNOLOGII PODTLAKOVÉHO ZAŘÍZENÍ ROZŠÍŘENÉHO
O INFRAČERVENÉ SVĚTLO.
TENTO PŘÍSTROJ NĚKOLIKRÁT  ZVÝŠÍ  ÚČINKY CVIČENÍ 
A V KRÁTKÉM ČASE TAK DOSÁHNETE POŽADOVANÉ VÝSLEDKY
Vacutherm je běžecký pás umístěný v podtlakové kabině. Trénink probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30min. Při čemž problémové partie se při chůzi nachází v podtlakové kabině doplněné navíc infračerveným světlem.
Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (Infrared IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolistických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a takéje vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži. Při cvičení  je nutné správné držení těla, díky kterému součastně posilujeme břišní svaly, záda  a tvarujeme štíhlý pás.
IR (Infrared IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 oC, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se čistí tělo přes intenzivní pocení.

 

ÚČINKY STROJE VACUTHERM

  Zbavení nadbytečných kalorií
  Rychlé spalování tuků
  Aktivace lymfatického a krevního oběhu (kůže se stává pružnější a pevnější)
  Rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek s těla
  Odstranění celulitidy
  Redukce hmotnosti
  Formování postavy
  Zlepšení fyzické kondice
  Zlepšení kožních potíží( léčba infračerveným světlem)
  Odstranění syndromu tzv.studených nohou
  Antiaging - zpoždění procesu stárnutí
  Revitalizace kardiovaskulárního systému 
  Krása těla bez bolesti

 

PRO TY, KTEŘÍ SI CHCETE CVIČENÍ OTESTOVAT

MÁME V NABÍDCE   TESTOVACÍ CVIČENÍ