JAK CVIČIT?

Pro optimální výsledky doporučujeme pouze 30min svižnou chůzi. Ideální pro zahřátí a aktivaci svalů kombinace 10min prohřívací cvičení na vibračních plošinách Flabélos. Vaše tepová frekvence by měla být okolo 65% vaší maximální tepové frekvence. Pokud se totiž pohybujete v tomto pásmu spalujete tuky a ne cukry. Tedy usilovné cvičení v podtlaku není nutné.

JAK ČASTO BYCH MĚLA CVIČIT?

Pro pozitivní výsledek cvičení doporučujeme 3 x týdně po dobu 6 - 8 týdnů. Pak se můžete rozhodnout v další likvidaci tuku při stejné intenzitě cvičení nebo dosažené výsledky stabilizovat při jednom cvičení týdně.

JAKÉ VÝSLEDKY MOŽNO OČEKÁVAT?

Při nárazové terapii  20 cvičení 3 x týdně  dojde k maximálnímu nastartování látkové výměny.Výsledky jsou viditelné již po 10-ti lekcích - dochází k vyhlazení kůže, k odstranění či podstatnému zmírnění celulitidy, k úbytku objemu a hmotnosti těla. Doporučujeme před začátkem aplikace cvičení na Vacuthermu poměřit objem boků, stehen a břicha. Průměrný celkový úbytek je 20 - 35 cm. Vědecké studie dokázaly, že ženy ztrácejí při použití podtalkového cvičení na stehnech třikrát více tuku než při použití normálního cvičení. U žen, které ukládají vodu, mohou být tyto výsledky více než zdvojnásobeny. Jednoduše řečeno, při pravidelném cvičení zhubnete o 1 až 1,5 konfekčního čísla za měsíc.

CO VZÍT NA TRÉNINK?

Sportovní nejlépe bavlněné tričko, legíny, nebo krátké kalhoty. Ručník, kapesníčky, případně potítko na čelo. Láhev na pití se sportovním uzávěrem. Udělat si čas 10 - 20min po tréninku relaxovat ve studiu.

JAK URYCHLIT HUBNUTÍ?

Půl hod před cvičením doporučujeme Carnitin.

Carnitin je speciální aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těla. O této látce lze hovořit jako o hitu 21.století ve sportu zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti. Carnitin je významnou lipotropní látkou, užívanou při redukčních dietách a hubnutí vůbec. Pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků. Podán před tréninkem snižuje svalové napětí a tím i riziko svalového zranění.

Carnitin je významným spalovačem tuků, umožńuje zvýšit fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor (energizér a antistresor současně). Zpomaluje a oddaluje pocit únavy a má blahodárný vliv na ochranu srdečního svalu.

Účinnost Carnitinu spočívá v přenášení mastných kyselin do svalových buněk, kde dochází k jejich spalování na energii. L-Carnitin se řadí mezi spalovače tuků, které efektivně působí při nárazovém užití. Carnitin nemá negativné účinky, je biologicky přirozený ( L-Carnitin je tělu vlastní látkou).

PŘIHLÁŠENÍ DO LOSOVÁNÍ O MĚSÍČNÍ PERMANENTKU FLABéLOS

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a budete automaticky přihlášena do losování. Losování proběhne 15.6.2016 v 17 30 hod ve studiu. O výsledcích losování vás budeme informovat mailem.